Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > JBXPE2G19MSSDSR
JBXPE2G19MSSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JBXPE2G19MSSDSR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JBXPE2G19MSSDSR
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JBXPE2G19MSSDSR Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1225 pcs Data papier JBX Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 660V
Beëindiging Solder Cup afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 2
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome over Nickel
Serie JBX Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal posities 19 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Kenmerken Backshell bevestegingswijze Push-Pull
gedetailleerde beschrijving 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Huidige score 5A