MS27466T19F32SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS27466T19F32SL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MS27466T19F32SL |
|---|---|
| Fabrikant | Souriau Connection Technology |
| Beschrijving | CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS niet conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MS27466T19F32SL | Fabrikant | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS niet conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 2727 pcs | Data papier | 8LT Series Catalog |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Type | For Female Sockets |
| afscherming | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 19-32 | Shell Materiaal | Aluminum Alloy |
| Shell Afwerking | Nickel | Serie | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Packaging | Bulk | Andere namen | SMS27466T19F32SL |
| oriëntering | N (Normal) | Temperatuur | -65°C ~ 200°C |
| Aantal posities | 32 | Notitie | Contacts Not Included |
| montage Type | Panel Mount | montage Feature | Flange |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Plaats het materiaal in | Thermoplastic | Ingress Protection | Environment Resistant |
| inclusief | - | behuizing Kleur | Silver |
| Kenmerken | - | bevestegingswijze | Bayonet Lock |
| gedetailleerde beschrijving | 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Koppeling Nut Materiaal, Plating | - |