MS27467T25B61PAL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS27467T25B61PAL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS27467T25B61PAL
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS niet conform
In Stock 1695 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS27467T25B61PAL Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS niet conform
hoeveelheid beschikbaar 1695 pcs Data papier 8LT Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Type For Male Pins
afscherming Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 25-61 Shell Materiaal Aluminum Alloy
Shell Afwerking Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Andere namen SMS27467T25B61PAL
oriëntering A Temperatuur -65°C ~ 175°C
Aantal posities 61 Notitie Contacts Not Included
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Fabrikant Standaard Levertijd 2 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS non-compliant
Plaats het materiaal in Thermoplastic Ingress Protection -
inclusief - behuizing Kleur Olive Drab
Kenmerken Coupling Nut bevestegingswijze Bayonet Lock
gedetailleerde beschrijving 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Koppeling Nut Materiaal, Plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Koppelmoer Diameter 1.890" (48.01mm) contact type Crimp