Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS27468T21B39SA
MS27468T21B39SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS27468T21B39SA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS27468T21B39SA
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS niet conform
In Stock 1360 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MS27468T21B39SA Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS niet conform
hoeveelheid beschikbaar 1360 pcs Data papier 8LT Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL G Shell Size - Insert 21-39
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Olive Green Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Andere namen SMS27468T21B39SA oriëntering A
Temperatuur -65°C ~ 175°C Aantal posities 39
montage Type Panel Mount montage Feature Bulkhead - Front Side Nut
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS non-compliant
Plaats het materiaal in Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Kenmerken - bevestegingswijze Bayonet Lock
gedetailleerde beschrijving 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Huidige score 7.5A, 13A