MS27468T23F53SAL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS27468T23F53SAL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MS27468T23F53SAL |
|---|---|
| Fabrikant | Souriau Connection Technology |
| Beschrijving | CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS niet conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MS27468T23F53SAL | Fabrikant | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS niet conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 1962 pcs | Data papier | 8LT Series Catalog |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Type | For Female Sockets |
| afscherming | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 23-53 | Shell Materiaal | Aluminum Alloy |
| Shell Afwerking | Nickel | Serie | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Packaging | Bulk | Andere namen | SMS27468T23F53SAL |
| oriëntering | A | Temperatuur | -65°C ~ 200°C |
| Aantal posities | 53 | Notitie | Contacts Not Included |
| montage Type | Panel Mount | montage Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Plaats het materiaal in | Thermoplastic | Ingress Protection | - |
| inclusief | - | behuizing Kleur | Silver |
| Kenmerken | - | bevestegingswijze | Bayonet Lock |
| gedetailleerde beschrijving | 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Koppeling Nut Materiaal, Plating | - |
| Koppelmoer Diameter | - | contact type | Crimp |
| Contact Size | 20 | Contact Vorm | Circular |
| connector Type | Receptacle Housing |
- Deel#:
MS27468T23F53S - fabrikanten:
Souriau Connection Technology - Beschrijving:
CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SCKT - Op voorraad: