Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > MS27468T25B24PA
MS27468T25B24PA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS27468T25B24PA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MS27468T25B24PA
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 723 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer MS27468T25B24PA Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 723 pcs Data papier 8LT Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL J Shell Size - Insert 25-24
Shell Materiaal Aluminum Alloy Shell Afwerking Olive Green Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Andere namen SMS27468T25B24PA oriëntering A
Temperatuur -65°C ~ 175°C Aantal posities 24
montage Type Panel Mount montage Feature Bulkhead - Front Side Nut
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Plaats het materiaal in Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Kenmerken - bevestegingswijze Bayonet Lock
gedetailleerde beschrijving 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Huidige score 13A, 23A