Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > UTS614E12SX
UTS614E12SX
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UTS614E12SX met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UTS614E12SX
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
(in US Dollars)
25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UTS614E12SX Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3399 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 250V
Beëindiging Solder Cup afscherming Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 14-12
Shell Materiaal Polyamide (PA), Nylon Shell Afwerking -
Serie Trim Trio® UTS Hi Seal Packaging Bulk
oriëntering X Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal posities 12 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Coupling Nut, UV Resistant bevestegingswijze Bayonet Lock
gedetailleerde beschrijving 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Huidige score 4.5A