Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren - behuizingen > UTS6JC18-32P
UTS6JC18-32P
UTS6JC18-32P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UTS6JC18-32P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UTS6JC18-32P
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UTS6JC18-32P Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5968 pcs Data papier UTS Railway Brochure
Categorie Connectors, Interconnects Type For Male Pins
afscherming Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 18-32 Shell Materiaal Thermoplastic
Shell Afwerking - Serie Trim Trio® UTS
Packaging Bulk Andere namen SOU1664
UTS6JC1832P
oriëntering N (Normal) Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal posities 32 Notitie Contacts Not Included
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Plaats het materiaal in - Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
inclusief - behuizing Kleur Black
Kenmerken Backshell, Coupling Nut bevestegingswijze Bayonet Lock
gedetailleerde beschrijving 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Koppeling Nut Materiaal, Plating Thermoplastic
Koppelmoer Diameter 1.654" (42.00mm) contact type Crimp