Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > UTS712E14P
UTS712E14P
UTS712E14P
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UTS712E14P met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UTS712E14P
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT 14POS JAM NUT PIN
(in US Dollars)
25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UTS712E14P Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT 14POS JAM NUT PIN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5151 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Spanning - Nominale 250V
Type Attributen IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Beëindiging Solder Cup
Shell Size - Insert (Convert From) Thermoplastic Shell Material, Finish -
Serie Trim Trio® UTS Hi Seal RoHS Status Bulk
Temperatuur -40°C ~ 105°C Aantal posities 14
montage Type Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fabrikant Onderdeelnummer UTS712E14P
Grote Diameter Geleverd 12-14 Kenmerken -
Uitgebreide beschrijving 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Beschrijving CONN RCPT 14POS JAM NUT PIN
Huidige score 4.5A Current - Max / Contact Bayonet Lock