PRT-11984
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PRT-11984 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PRT-11984 |
|---|---|
| Fabrikant | SparkFun |
| Beschrijving | BOX PLASTIC CLEAR 4.25"L X 2.4"W |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
Product parameter
| Onderdeel nummer | PRT-11984 | Fabrikant | SparkFun |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 5360 pcs | Data papier | |
| Categorie | Dozen, Behuizingen, Rekken | Gewicht | - |
| Dikte | - | Size / Dimension | 4.252" L x 2.402" W (108.00mm x 61.00mm) |
| Verzendingsinfo | Shipped from Digi-Key | Serie | - |
| Platform | Arduino Mega | Andere namen | 11984 Q9257207A |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | Materiaal | Plastic, Non Specified |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Hoogte | 0.984" (25.00mm) |
| Kenmerken | PCB Supports | Ontwerp | Hand Held, Split Sides |
| container Type | Case | Kleur | Translucent - Clear |
| Area (L x B) | 10.3 in² (66 cm²) |