Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CB10JB33R0
CB10JB33R0
CB10JB33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB10JB33R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB10JB33R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 33 OHM 10W 5% CERAMIC WW
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB10JB33R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 33 OHM 10W 5% CERAMIC WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 306247 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm) Serie CB
panel Mode 33 Ohms Vermogen (Watt) 10W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen CB 10 33 5% B