Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CB3JB1R60
CB3JB1R60
CB3JB1R60
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB3JB1R60 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB3JB1R60
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.6 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Product parameter
Onderdeel nummer CB3JB1R60 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.6 OHM 3W 5% CERAMIC WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 781122 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±500ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm) Serie CB
panel Mode 1.6 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen CB 3 1.6 5% B
CB31.65%B
CB31.65%B-ND