Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CB3JB91R0
CB3JB91R0
CB3JB91R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB3JB91R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB3JB91R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 91 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Product parameter
Onderdeel nummer CB3JB91R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 91 OHM 3W 5% CERAMIC WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 720208 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm) Serie CB
panel Mode 91 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen CB 3 91 5% B
CB3915%B
CB3915%B-ND