Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CB5JBR220
CB5JBR220
CB5JBR220
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB5JBR220 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB5JBR220
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.22 OHM 5W 5% CERAMIC WW
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB5JBR220 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.22 OHM 5W 5% CERAMIC WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 785161 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±500ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.374" Square x 0.866" L (9.50mm x 22.00mm) Serie CB
panel Mode 220 mOhms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen CB 5 0.22 5% B