Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CF14JT62R0
CF14JT62R0
CF14JT62R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CF14JT62R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CF14JT62R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 62 OHM 1/4W 5% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CF14JT62R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 62 OHM 1/4W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8173806 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt 0/ -400ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Serie CF
panel Mode 62 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen CF 1/4 62 5% R