Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CF1JT10K0
CF1JT10K0
CF1JT10K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CF1JT10K0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CF1JT10K0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 10K OHM 1W 5% AXIAL
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CF1JT10K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 10K OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1472839 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt 0/ -500ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Serie CF
panel Mode 10 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen CF 1 10K 5% R