Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CF1JT820R
CF1JT820R
CF1JT820R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CF1JT820R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CF1JT820R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 820 OHM 1W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer CF1JT820R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 820 OHM 1W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1479326 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt 0/ -400ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Serie CF
panel Mode 820 Ohms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen CF 1 820 5% R