Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CF2JT12R0
CF2JT12R0
CF2JT12R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CF2JT12R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CF2JT12R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 12 OHM 2W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CF2JT12R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 12 OHM 2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1114468 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt 0/ -400ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm) Serie CF
panel Mode 12 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen CF 2 12 5% R
CF2125%R
CF2125%R-ND