Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CFM14GT47R0
CFM14GT47R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CFM14GT47R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CFM14GT47R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 47 OHM 1/4W 2% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer CFM14GT47R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 47 OHM 1/4W 2% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5386899 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt 0/ -400ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Serie CFM
panel Mode 47 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Flame Retardant Coating, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 47 Ohms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Samenstelling Carbon Film