Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CFM14JA15R0
CFM14JA15R0
CFM14JA15R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CFM14JA15R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CFM14JA15R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 15 OHM 1/4W 5% CF MINI
Product parameter
Onderdeel nummer CFM14JA15R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 15 OHM 1/4W 5% CF MINI Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4938711 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt 0/ -400ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Serie CFM
panel Mode 15 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Axial
Andere namen CFM 1/4 15 5% T