Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CFM14JT18M0
CFM14JT18M0
CFM14JT18M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CFM14JT18M0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CFM14JT18M0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 18M OHM 1/4W 5% CF MINI
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CFM14JT18M0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 18M OHM 1/4W 5% CF MINI Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6148798 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt 0/ -1500ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Serie CFM
panel Mode 18 MOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen CFM 1/4 18M 5% R