Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR0402FTR400
CSR0402FTR400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR0402FTR400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR0402FTR400
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.4 OHM 1% 1/8W 0402
Product parameter
Onderdeel nummer CSR0402FTR400 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.4 OHM 1% 1/8W 0402 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1216520 pcs Data papier CSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 0402
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie CSR
panel Mode 400 mOhms Vermogen (Watt) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0402 (1005 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.017" (0.43mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 400 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film