Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR1206FTR511
CSR1206FTR511
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR1206FTR511 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR1206FTR511
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.511 OHM 1% 1/2W 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR1206FTR511 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.511 OHM 1% 1/2W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1463640 pcs Data papier CSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serie CSR
panel Mode 511 mOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 511 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film