Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR1225FT12L0
CSR1225FT12L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR1225FT12L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR1225FT12L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.012 OHM 1% 3W 2512 WIDE
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR1225FT12L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.012 OHM 1% 3W 2512 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 261621 pcs Data papier CSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 1225
Size / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) Serie CSR
panel Mode 12 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.041" (1.05mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 12 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film