Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSR2010FTR250
CSR2010FTR250
CSR2010FTR250
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSR2010FTR250 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSR2010FTR250
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.25 OHM 1% 1W 2010
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSR2010FTR250 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.25 OHM 1% 1W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 436867 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm) Serie CSR
panel Mode 250 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Andere namen CSR 1 0.25 1% R