Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSRF2010FT25L0
CSRF2010FT25L0
CSRF2010FT25L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSRF2010FT25L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSRF2010FT25L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.025 OHM 1% 1W 2010
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSRF2010FT25L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.025 OHM 1% 1W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 237012 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSRF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie CSRF
panel Mode 25 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Andere namen CSRF 1 0.025 1% R