Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSRF2512FT60L0
CSRF2512FT60L0
CSRF2512FT60L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSRF2512FT60L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSRF2512FT60L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.06 OHM 1% 2W 2512
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSRF2512FT60L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.06 OHM 1% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 222803 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSRF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm) Serie CSRF
panel Mode 60 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 170°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.037" (0.95mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 60 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Samenstelling Metal Foil