Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSRN0815FT10L0
CSRN0815FT10L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSRN0815FT10L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSRN0815FT10L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.01 OHM 1% 1W 1508 WIDE
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSRN0815FT10L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.01 OHM 1% 1W 1508 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 260451 pcs Data papier CSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±300ppm/°C Leverancier Device Pakket 0815
Size / Dimension 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Serie CSRN
panel Mode 10 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 1508 (3720 Metric), 0815
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film