Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSRN2010JK36L0
CSRN2010JK36L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSRN2010JK36L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSRN2010JK36L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.036 OHM 5% 1W 2010
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSRN2010JK36L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.036 OHM 5% 1W 2010 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 436032 pcs Data papier CSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) Serie CSRN
panel Mode 36 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2010 (5025 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.030" (0.75mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 36 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film