Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSRN2512FTR499
CSRN2512FTR499
CSRN2512FTR499
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSRN2512FTR499 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSRN2512FTR499
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.499 OHM 1% 2W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSRN2512FTR499 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.499 OHM 1% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 415022 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Serie CSRN
panel Mode 499 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 499 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film