Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSS2728FT24L0
CSS2728FT24L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSS2728FT24L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSS2728FT24L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.024 OHM 1% 3W 2827 WIDE
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSS2728FT24L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.024 OHM 1% 3W 2827 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 170214 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSS(H) Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±15ppm/°C Leverancier Device Pakket 2728
Size / Dimension 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm) Serie CSS
panel Mode 24 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 2827 (7067 Metric), 2728
Temperatuur -55°C ~ 225°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.049" (1.24mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 24 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Samenstelling Metal Foil