Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSS2728FT50L0
CSS2728FT50L0
CSS2728FT50L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSS2728FT50L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSS2728FT50L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.05 OHM 1% 3W 2827 WIDE
Product parameter
Onderdeel nummer CSS2728FT50L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.05 OHM 1% 3W 2827 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 160651 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSS(H) Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±15ppm/°C Leverancier Device Pakket 2728
Size / Dimension 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm) Serie CSS
panel Mode 50 mOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 2827 (7067 Metric), 2728
Andere namen CSS 2728 0.05 1% R