Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > CSS4527FT40L0
CSS4527FT40L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CSS4527FT40L0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CSS4527FT40L0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.04 OHM 1% 5W 4527
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CSS4527FT40L0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 0.04 OHM 1% 5W 4527 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66269 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCSS(H) Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 4527
Size / Dimension 0.450" L x 0.270" W (11.43mm x 6.85mm) Serie CSS
panel Mode 40 mOhms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Nonstandard
Temperatuur -55°C ~ 225°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.069" (1.75mm)
Kenmerken Automotive AEC-Q200, Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 40 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Samenstelling Metal Foil