Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > FCR1206KT1K50
FCR1206KT1K50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FCR1206KT1K50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FCR1206KT1K50
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.5K OHM 10% 1/4W 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FCR1206KT1K50 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 1.5K OHM 10% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2953514 pcs Data papier Resistor Packaging SpecFCR Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie FCR
panel Mode 1.5 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1.5 kOhms ±10% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Samenstelling Thick Film