Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > HVCB1206FTC120M
HVCB1206FTC120M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HVCB1206FTC120M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HVCB1206FTC120M
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 120M OHM 1% 1/3W 1206
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HVCB1206FTC120M Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 120M OHM 1% 1/3W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 36235 pcs Data papier Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie HVC
panel Mode 120 MOhms Vermogen (Watt) 0.333W, 1/3W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 150°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.030" (0.75mm)
Kenmerken High Voltage, Pulse Withstanding Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 120 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Samenstelling Thick Film