Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > HVCB2512FTC100K
HVCB2512FTC100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HVCB2512FTC100K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HVCB2512FTC100K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100K OHM 1% 2W 2512
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HVCB2512FTC100K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 100K OHM 1% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28167 pcs Data papier Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Serie HVC
panel Mode 100 kOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 150°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.030" (0.76mm)
Kenmerken High Voltage, Pulse Withstanding Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 100 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Samenstelling Thick Film