Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MLF14FTC249R
MLF14FTC249R
MLF14FTC249R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MLF14FTC249R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MLF14FTC249R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 249 OHM 1% 1/4W MELF 0204
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MLF14FTC249R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 249 OHM 1% 1/4W MELF 0204 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2108140 pcs Data papier MLF, MLFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0204
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Serie MLF
panel Mode 249 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0204
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 28 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 249 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Samenstelling Thin Film