Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MLFM1DTC200K
MLFM1DTC200K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MLFM1DTC200K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MLFM1DTC200K
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 200K OHM 0.5% 1W MELF 0207
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MLFM1DTC200K Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 200K OHM 0.5% 1W MELF 0207 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 568339 pcs Data papier MLF, MLFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0207
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serie MLFM
panel Mode 200 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0207
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 200 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Samenstelling Thin Film