Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MLFM1FTE3K30
MLFM1FTE3K30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MLFM1FTE3K30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MLFM1FTE3K30
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 3.3K OHM 1% 1W MELF 0207
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MLFM1FTE3K30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 3.3K OHM 1% 1W MELF 0207 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 467651 pcs Data papier MLF, MLFM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±25ppm/°C Leverancier Device Pakket 0207
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Serie MLFM
panel Mode 3.3 kOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos MELF, 0207
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3.3 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Samenstelling Thin Film