Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MVM5JB220R
MVM5JB220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MVM5JB220R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MVM5JB220R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 220 OHM 5W 5% CERAMIC VERT
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MVM5JB220R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 220 OHM 5W 5% CERAMIC VERT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 524830 pcs Data papier Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) Serie MVM
panel Mode 220 Ohms Vermogen (Watt) 5W
Packaging Tray Verpakking / doos Radial
Andere namen MVM 5 220 5% B