Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > RACF164DFT100R
RACF164DFT100R
RACF164DFT100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RACF164DFT100R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RACF164DFT100R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RACF164DFT100R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1226023 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRACF Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie RACF
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 100 Vermogen per Element 62.5mW
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Andere namen RAC 164D 100 1% R