Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RC12JT2R40
RC12JT2R40
RC12JT2R40
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RC12JT2R40 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RC12JT2R40
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.4 OHM 1/2W 5% AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RC12JT2R40 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.4 OHM 1/2W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 483527 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Serie RC
panel Mode 2.4 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Andere namen RC 1/2 2.4 5% R