Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RC12KB150R
RC12KB150R
RC12KB150R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RC12KB150R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RC12KB150R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 150 OHM 1/2W 10% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RC12KB150R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 150 OHM 1/2W 10% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 551614 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Serie RC
panel Mode 150 Ohms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen RC 1/2 150 10% A