Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RC12KB2K70
RC12KB2K70
RC12KB2K70
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RC12KB2K70 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RC12KB2K70
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.7K OHM 1/2W 10% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RC12KB2K70 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.7K OHM 1/2W 10% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 466697 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Serie RC
panel Mode 2.7 kOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen RC 1/2 2.7K 10% A