Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RC12KT13M0
RC12KT13M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RC12KT13M0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RC12KT13M0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 13M OHM 10% 1/2W AXIAL
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RC12KT13M0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 13M OHM 10% 1/2W AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 566348 pcs Data papier RC Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Serie RC
panel Mode 13 MOhms Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Axial
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Non-Inductive, Pulse Withstanding gedetailleerde beschrijving 13 MOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition