Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > RC14KB82K0
RC14KB82K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RC14KB82K0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RC14KB82K0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 82K OHM 1/4W 10% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RC14KB82K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 82K OHM 1/4W 10% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 502218 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±10%
temperatuurcoëfficiënt - Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Serie RC
panel Mode 82 kOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen RC 1/4 82K 10% A