Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RGC0603FTC2K49
RGC0603FTC2K49
RGC0603FTC2K49
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RGC0603FTC2K49 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RGC0603FTC2K49
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.49K OHM 1% 1/10W 0603
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RGC0603FTC2K49 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.49K OHM 1% 1/10W 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4596164 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRGC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 0603
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie RGC
panel Mode 2.49 kOhms Vermogen (Watt) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Andere namen RGC 1/16 T2 2.49K 1% R