Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RGC1206DTC196R
RGC1206DTC196R
RGC1206DTC196R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RGC1206DTC196R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RGC1206DTC196R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 196 OHM 0.5% 1/4W 1206
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RGC1206DTC196R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 196 OHM 0.5% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2047321 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRGC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±0.5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Serie RGC
panel Mode 196 Ohms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen RGC 1/8 T2 196 0.5% R