Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RHC2512FT54R9
RHC2512FT54R9
RHC2512FT54R9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RHC2512FT54R9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RHC2512FT54R9
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 54.9 OHM 1% 2W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RHC2512FT54R9 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 54.9 OHM 1% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 231600 pcs Data papier Resistor Packaging SpecRHC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Serie RHC
panel Mode 54.9 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Andere namen RHC 2512 54.9 1% R