Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RHC2512JT200R
RHC2512JT200R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RHC2512JT200R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RHC2512JT200R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 200 OHM 5% 2W 2512
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer RHC2512JT200R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 200 OHM 5% 2W 2512 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 243573 pcs Data papier RHC Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Serie RHC
panel Mode 200 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2512 (6432 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Moisture Resistant Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 200 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Samenstelling Thick Film